Mecz pomiędzy Tychy 71 i Ruch Chorzów zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-11-05 16:30 na obiekcie Stadion Miejski

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 i Ruch Chorzów zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-11-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Tychy 71 a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: D. Rumin 16' 1-0 T. Swędrowski 40' 1-1 A. Pląskowski 45' 1-2 D. Rumin 47' 2-2

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 26' P. Buchta 72' D. Rumin 77'

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 88' R. Szywacz 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Wielu fanów z dużym zapałem śledzi interesujące starcia ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. M. Manka D. Szczepan często serwują wspaniałym entuzjastom wiele niezapomnianych emocji. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nużące. Nieustannie obserwujemy spektakularne asysty i bramki, bezwzględne faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Tychy 71 i Ruch Chorzów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.