Tychy 71 - Resovia Rzeszów, wynik meczu 1-1

Tychy 71 - Resovia Rzeszów, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Tychy 71 i Resovia Rzeszów wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-08-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Tychy 71 a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: W. Zytek 24' 1-0 M. Radecki K. Antonik 80' 1-1 R. Mikulec

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 61' M. Manka 62' D. Polap 84'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 28' B. Pindroch 45' P. Wojciechowski 55'

Czerwone kartki Tychy 71: M. Manka 62'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Zawisza Bydgoszcz, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole natomiast Resovia Rzeszów z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi M. Manka M. Gorski raz za razem sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Tychy 71 i Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.