Spotkanie Jastrzębie vs Tychy 71, wynik 3-2

Jastrzębie vs Tychy 71 wynik meczu 3-2. Dnia 2022-05-14 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Jastrzębie a Tychy 71.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Jastrzębie a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: M. Bondarenko 20' 0-1 M. Manka 25' 0-2 A. Farid 34' 1-2 M. Bondarenko 45' 2-2 W. Laski 54' 3-2

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 43' V. Okhronchuk 71'

Żółte kartki Tychy 71: O. Paprzycki 45' M. Manka 45' M. Czyzycki 71' N. Nedic 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz a Tychy 71 zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani fani śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo D. Szkudlarek O. Paprzycki systematycznie sprawiają swoim entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż mecze nas nudzą. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Jastrzębie oraz Tychy 71 oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.